شرکت هوا کنترل با بیش از 40 سال سابقه در زمینه سیستم های تهویه مطبوع و تاسیسات سرمایش و گرمایش فعالیت داشته و از شرکت های معتبر و با سابقه در این زمینه می باشد.

عرضه بهترین برندهای معتبر جهانی ، شهرت شرکت سازنده , کیفیت ، بازدهی بالا، بهینه سازی مصرف انرژی ، هوشمند بودن تاسیسات و هم چنین اعتبار و سابقه شرکت واردکننده (گارانتی کننده) دستگاه ، معیار انتخاب و  ارائه محصول توسط این شرکت می باشد.

ارائه راه حلهای مهندسی و متنوع و کامل بودن سبد محصولات ، از کولرهای گازی (اسپلیت) تا انواع چیلر با ظرفیت های مختلف امکان پاسخگویی به تمامی نیازهای تهویه مطبوع هر پروژه ای را با به کارگیری یک و یا چند محصول توسط کارشناسان متخصص این شرکت فراهم نموده است.

واحد خدمات پس از فروش این شرکت همواره آماده بازدید از پروژه ها و ارائه مشاوره رایگان، پشتیبانی و تامین  قطعات برای محصولات خود می باشد.

هم چنین این شرکت دارای فروشگاه قطعات یدکی سیستم های تهویه مطبوع و سرد کننده می باشد که یکی از بزرگترین مراکز فروش و پخش قطعات سرد کننده و لوله های مسی،عایق و اتصالات در جنوب کشور می باشد.تلاش کرده ایم با گردآوری مجموعه  ای کامـل شامل فروش سیـستم های تهویه مطبـوع ، واحد خدمـات پس از فروش و واحد فروش قطعات , پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان در این صنعت باشیم.